Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
macie milczeć do jasnej ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maskowana depresja poporodowa. czasem te najbardziej utytułowane profesjonalistki (sorry, teraz wiekszosc jej rowiesnikow ma magistra) boją się psychologa jak diabeł wody świeconej i strasznie wypieraja problem.
to prawda, wstydza sie mowic o tym problemie, bo sa ambitne i boja sie porazki, ale ta ambicja jak widac do czego prowadzi, lepiej dac sobie pomoc niz doprowadzic do tragedi, jezeli to byl wypadek z powodu depresji poporodowej to bedzie to zaniedbanie z jej strony bo nie zadbala o swoje zdrowie narazajac przy tym zdrowie i zycie swego dziecka, rowniez rodzina nie zaobserwowala, nie zapytala czy pomoc, ale peweni ona nie chciala pomocy i udawala ze wszystko ok i jest twarda, ale intelektualisci tak maja, maja studia pokonczone takie i nietakie a nie sa do zycia praktycznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maskowana depresja poporodowa. czasem te najbardziej utytułowane profesjonalistki (sorry, teraz wiekszosc jej rowiesnikow ma magistra) boją się psychologa jak diabeł wody świeconej i strasznie wypieraja problem.
to prawda, wstydza sie mowic o tym problemie, bo sa ambitne i boja sie porazki, ale ta ambicja jak widac do czego prowadzi, lepiej dac sobie pomoc niz doprowadzic do tragedi, jezeli to byl wypadek z powodu depresji poporodowej to bedzie to zaniedbanie z jej strony bo nie zadbala o swoje zdrowie narazajac przy tym zdrowie i zycie swego dziecka, rowniez rodzina nie zaobserwowala, nie zapytala czy pomoc, ale peweni ona nie chciala pomocy i udawala ze wszystko ok i jest twarda, ale intelektualisci tak maja, maja studia pokonczone takie i nietakie a nie sa do zycia praktycznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milczeć natychmiast i na wieki zabraniam rozmów na tym forze i basta
"forze" OMG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A siostra to też w tej samej instytucji co ta dziewczyna pracuje? Rodzice ich co robią? Mają jakieś chody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstydzą czy coś innego to ich sprawa nie twój interes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstydzą czy coś innego to ich sprawa nie twój interes
No jasne, ze nie mój interes, niech sie wstydzą takie osoby przed porażka w społeczeństwie to bedzie dochodzić do takich wypadków, ale masz racje to nie mój i teres, tylko moje spostrzeżenie na temat tych przemądrych magistrów i wyksztalciuchow, nie mowię ze wszyscy tak maja ale to częste zjawisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacie się jej bo jest piękną kobieta do tego super wykształconą z dobrego domu .zazdrościcie jej urody pracy przystojnego męża dobrych rodziców. dajcie jej już spokój . już i tak cierpi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
często ? nie zgadzam się z tobą . na woli nie pamiętam takiego zdarzenia. a ty psychiatra jesteś czy psycholog??? przyznaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
często ? nie zgadzam się z tobą . na woli nie pamiętam takiego zdarzenia. a ty psychiatra jesteś czy psycholog??? przyznaj się
Uderz w stół odezwa sie nożyce...i czytaj ze zrozumieniem, chyba że czytasz jedno a rozumiesz to ja chces rozumieć. Mowię, że często te wykształciuchy maja takie tendencje do zachowywania sie bez żadnej skazy bo małe potknięcie nie wypada i nie przyznają sie do swoich słabości wola ukrywać rożne rzeczy, ja nie mowię, ze często zabojstwa z udziałem wykształconych sie zdarzają i to na samej woli! Ja mowię ogólnie w Polsce tak patrząc po poznanych magistrach w swoim życiu nawet na woli sporo by sie znalazło takich co z suma chodzą i uważają sie za lepszych, ale wiadomo nie wszyscy sa tacy sa i normalni wykształciuchy, którzy z dystansem do siebie podchodzą a do ludzi z życzliwością. Na drugi ra jak czytasz jakiś komentarz to czytaj 3kritnie i zastanów sie zanim cos odpiszesz. Czaji bazę wykształciuch?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacie się jej bo jest piękną kobieta do tego super wykształconą z dobrego domu .zazdrościcie jej urody pracy przystojnego męża dobrych rodziców. dajcie jej już spokój . już i tak cierpi
a ty jakim prawem osadzasz, ze ona jest piekna a my nie?no a maz to jak kazdy inny z brzuchem piwnym i lysina, taki sam jak kazdy ze wschodu, czyli taki sam jak twoj maz, nie robcie z niej celebrytki i takiej wyjatkowej osoby, bo jeszcze gozej jej sie porzewraca niz dotychczas i bedzie szalec jak mama madzi na koniu, bo ona uwazala sie za najpiekniejsza kobite w polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kretyni!!!! pierdo****cie wywody jak to wy sie na ludzkiej psychice znacie! jak to magistry sa slabe emocjonalnie! wy nawet wiedzy merytorycznej nie macie!!! jej mąż to zaden pogranicznik! kretyni z was i tyle!!! poznecajcie sie jeszcze poznecajcie!! lubicie jak zadajecoie bol i jak ktos cierpi oj lubicie!!! czy ona zrobila to umyslnie jeszcze nie wiadomo ale ze wy jestescie bestiami to juz widac!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wola jest małym wycinkiem Polski.takim szczątkowym jak w głosowaniu.można mówić o czymś małym ale odzwierciedlać może to całe społeczeństwo,rozumiesz o co mi chodzi? trochę nie mam czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podniecaj się tak piszę do tej co zaczęła swój wywód od kretynki nie obchodzi mnie twoja koleżanka jej sprawa co czyni ze swoim życiem dzieckiem mężem itd.i już raz pisałem trochę ogłady w słowach się naucz. i nie bój się nie mamy niczego złego na myśli od tak sobie rozmawiamy .można ??pewnie że tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam że jest najładniejszą kobietą na woli moje zdanie reszta to brzydale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacie się jej bo jest piękną kobieta do tego super wykształconą z dobrego domu .zazdrościcie jej urody pracy przystojnego męża dobrych rodziców. dajcie jej już spokój . już i tak cierpi
 Hm, wydaje mi się, że jednak powodem "czepiania się jej" jest fakt, iż nie żyje dziecko.   1. Prokuratura ustaliła: "utonięcie" + "w wannie wcześniej znajdowała się woda"- nie sądzę by kilkumiesięczne dziecko ją wypuściło, przypadkiem się topiąc oczywiście. 2. "Matka" odmawia składania wyjaśnień. 3. "Matka" wyskakuje przez okno z I-szego piętra :D - i tu też nie sądzę, że spodziewała się udanego skoku samobójczego, raczej pokazówka ażeby niepoczytalność odegrać.   Ot co, same fakty mówią za siebie.   ...no chyba, że to jednak ktoś wszedł przez zamknięte drzwi, matkę wypchnął, dziecko utopił, drzwi zamknął... a ona biedna nic nie pamięta ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszecie tak bo jej zazdrościcie urody pracy męża mieszkania samochodu jest uczona nie jak wy. dojdzie do siebie i wam pokaże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest piękna i najlepiej wykształcona na woli .nie żal wam jej ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kretyni!!!! pierdo****cie wywody jak to wy sie na ludzkiej psychice znacie! jak to magistry sa slabe emocjonalnie! wy nawet wiedzy merytorycznej nie macie!!! jej mąż to zaden pogranicznik! kretyni z was i tyle!!! poznecajcie sie jeszcze poznecajcie!! lubicie jak zadajecoie bol i jak ktos cierpi oj lubicie!!! czy ona zrobila to umyslnie jeszcze nie wiadomo ale ze wy jestescie bestiami to juz widac!!
to jak masz taka wiedze to powiedz kim jest jej maz, pewnie jestes kims z rodziny i juz mieszasz, zeby nie bylo wiadomo kim oni sa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam że jest najładniejszą kobietą na woli moje zdanie reszta to brzydale
najladniejsza to ona bedzie w zakladzie psychiatrycznym albo w celi, ja wole byc brzydalem ale na wiosce wolno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...